HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
STAFF
Administrators
- KENTA OROCHI

Moderators
- BLAKE BELLADONNA
SEASON
Autumn
De herfst is aangebroken in Alivar. De warme dagen zullen een stuk kouder zijn. De temperatuur kan oplopen tot ongeveer 15°C. Misschien is het handig om maar eens een plaats te zoeken waar je de komende Winter gaat doorbrengen, want deze zal al snel volgen. Ook in het noorden daalt de temperatuur. Het kan hier rond de -10°C worden.
IMPORTANT TOPICS
- REGELS
- INFORMATIE ALIVAR
- HET PLOT
- TOKEN SHOP
TRIBES
OTM
CHARACTER OTM

Levi Heichou

TOPIC OTM


Euhm. Hi?
LINKPARTNERS
Wil je buttons ruilen met onze site? Stuur dan een PM met de button en de link van je site naar Kenta Orochi. Jou button zal dan tussen onze linkpartners komen te staan. In ruil hiervoor, verwachten wij dat onze button op jou portaal of tussen je linkpartners komt.




      
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 
Sat 01 Sep 2018
 
Sun 02 Sep 2018
 
Mon 03 Sep 2018
 
Tue 04 Sep 2018
 
Wed 05 Sep 2018
 
Thu 06 Sep 2018
 
Fri 07 Sep 2018
 
Sat 08 Sep 2018
 
Sun 09 Sep 2018
 
Mon 10 Sep 2018
 
Tue 11 Sep 2018
 
Wed 12 Sep 2018
 
Thu 13 Sep 2018
 
Fri 14 Sep 2018
 
Sat 15 Sep 2018
 
Sun 16 Sep 2018
 
Mon 17 Sep 2018
 
Tue 18 Sep 2018
 
Wed 19 Sep 2018
 
Thu 20 Sep 2018
 
Fri 21 Sep 2018
 
Sat 22 Sep 2018
 
Sun 23 Sep 2018
 
Mon 24 Sep 2018
 
Tue 25 Sep 2018
 
Wed 26 Sep 2018
 
Thu 27 Sep 2018
 
Fri 28 Sep 2018
 
Sat 29 Sep 2018
 
Sun 30 Sep 2018